Müşteri Hizmetleri;

(212) 438 74 68

Bize Yazın;

info@karayigitnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al!

Ev Eşyası Depolama

Firmamız müşterilerimizim en sık ihtiyaç duyduğu eşya depolama hizmetini de en cazip fiyatlar ile sunmaktadır. Eşyalarınızın kullanım dışında zarar görmesini engellemek için ideal koşullara sahip bir depoda bekletmeniz çok daha doğru bir seçenek olacaktır. İşte bu noktada devreye giren ev eşyası depolama hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınızın güvenli ve sağlık bir şekilde depolanması mümkün olabilmektedir.

Firmamız tarafından tahsis edilen depo alanına dilediğiniz zaman gidebilmekte ve ihtiyaç duyduğunuz eşyalarınızı alabilmektesiniz. Son derece modern bir şekilde inşa edilmiş olan depo alanı tahsisi depolayacağınız eşyalarınızın oranına göre belirlenmektedir. Eşyalarınız küçük alanlara olması gerekenden daha fazla üst üste istiflenmediği için birbirlerine zarar vermeleri de engellenmektedir.

En Güvenli Depolar İçin Bizi Arayın!

Nemden ve eşyalar için zararlı olabilecek diğer etmenlerden arındırılmış ortamlarda eşyalarınızın tamamını muhafaza edebileceğiniz depolarımız en güvenli şekilde korunmaktadır. Firmamız ile irtibata geçmeniz halinde öncelikle ekspertiz ekiplerimiz eşyalarınızla ilgili bir inceleme yapmakta ve kullanılacak olan depo alanında gerekli tüm düzenlemeleri gerçekleştirmektedir.

Bu sayede eşyalarınızın depolanacağı gün bekletilmeden tamamı düzenli ve doğru bir şekilde depo alanına yerleştirilmekte, bu işlem de yine deneyimli ve profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Sizden gelen talep doğrultusunda tüm eşyalarınız belirttiğiniz adresten araç filomuz aracılığı ile alınabilmekte ve depoya taşınabilmektedir. Bu hizmetlerimiz ile ilgili detayları firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Dilerseniz eşyalarınızın tamamı ayrı ayrı ekiplerimiz tarafından paketlenebilmekte ve toz ya da partiküller ile teması engellenebilmektedir. Pek çok müşterimiz eşyalarının taşınmaya hazır bir şekilde bekletilmesini talep etmektedir. Sizden gelen tüm taleplerin özenle firmamız tarafından yerine getirildiğini bilmenizi isteriz.

Depoladığımız eşyalarınızın sizin belirlediğiniz bir gün ve saatte yola çıkarak belirttiğiniz adrese nakledilmesi hizmeti de firmamız tarafından gayet makul bir fiyat karşılığında verilebilmektedir. Aynı zamanda taşınan eşyalarınızın yeni mekanınıza yerleştirilmesi de hizmetlerimiz kapsamında yer almaktadır.

Firmamız 3+1 büyüklüğünde bir evde yer alan tüm eşyaların rahatlıkla sığabileceği büyüklükte depolara sahiptir. Kilo ve eşyalarınızın kapladığı alan üzerinden bir hesaplama yapıldığı için kiraladığınız deponun büyüklüğü fiyat ile ilişkilendirilmemektedir. Bu sayede en ekonomik rakamlar ile depo hizmetlerimizden faydalanabilmektesiniz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 438 74 68